Technolog automotive

Pracovní místo ( Technolog automotive ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Láká Vás výrobní prostředí automobilového průmyslu? Máte zkušenosti s lakováním? Umíte číst technické výkresy? Pošlete svůj životopis, hledáme Vás!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

Operátor/ka výroby - slévárna Náplň práce: -odlévání odlitků tlakovým litím dle předepsané technologie, činnosti na technických zařízeních, ...
AS-CASTING s.r.o. Stráž pod Ralskem, Inzerováno před 2 dny

Operátoři logistiky Místo výkonu práce: Bezděčín č.p. 125 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: 702 168 340 (8-16 hod.) nebo emailem: tereza.omastova@faurecia.com Požadavky: platný průkaz na VZV. Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, příspěvek ...
Faurecia Emissions Control Technologies, Mladá Boleslav, s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno před 2 dny

TECHNOLOG LABORANT VŠ/SŠ chemické nebo potravinářského zaměření, praxe v potravinářském průmyslu výhodou, práce s PC, zodpovědnost, spolehlivost, odměny 1000 až 15000, - Kč Volné místo technolog laborant pro lokalitu Liberec.
MOCCA, spol. s r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny