AUDITOR KVALITY | Metodik pro Quality Management System

Pracovní místo ( AUDITOR KVALITY | Metodik pro Quality Management System ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte praxi v kvalitě ve výrobní společnosti? Orientujete se v systému QMS? Právě Vám nabízíme možnosti profesního uplatnění na pozici AUDITOR KVALITY | METODIK QMS Jaká je náplň práce?

Mohly by Vás zajímat obory:

Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Inženýr zákaznické kvality Inženýr zákaznické kvality:Hledáme inženýra zákaznické kvality pro malou automotive společnost (kolem 200 zaměstnanců). Jedná se o tým 10 kvalitářů, z toho jeden manažer, 2 inženýři na zákaznické straně, dva na dodavatelské a technici kvality ...
Grafton Recruitment s.r.o. Jablonec nad Nisou, Plný úvazek, Inzerováno včera

TÝMOVÝ VEDOUCÍ - KVALITA VE VÝROBĚ, až 70 000 Kč Máte zkušenosti z oblasti KVALITY, s řízením lidí, znáte normu ISO TS 16949 a domluvíte se anglicky popř. německy? Zde máte příležitost podílet se na projektech v oblasti kvality, komunikovat se zákazníky, podílet se na zlepšování kvality a zavádět ...
Grafton Recruitment s.r.o. České Velenice, Plný úvazek, Inzerováno včera

Inženýr dodavatelské kvality Máte zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality? Domluvíte se anglicky a pojmy jako FMEA, 8D, ISO/TS 16949 Vám nejsou cizí? Pak hledáme právě Vás! Na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY
Grafton Recruitment s.r.o. Česká Lípa, Plný úvazek, Inzerováno včera