INTERNÍ AUDITOR KVALITY

Pracovní místo ( INTERNÍ AUDITOR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Láká Vás zavádění norem? Baví Vás auditování v automobilovém průmyslu? Znáte nástroje a metody kvality? Napište nám!! POZICE: INTERNÍ AUDITOR KVALITY

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

Inženýr kvality Máte zkušenosti v oblasti kvality v automotive a chcete se posunout zase o kousek dál? Domluvíte se dobře anglicky? Právě obsazujeme pozici: INŽENÝR KVALITY
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno včera

Inženýr zákaznické kvality Jednání s dodavateli pro Vás není cizí? Máte zkušenosti s kvalitou v oblasti automotive? Říkají Vám něco nástroje kvality a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Zní Vaše odpověď na všechny tyto otázky ano? Pak neváhejte a napište nám. ...

Inženýr kvality Kvalita je Váš srdcový obor? Chcete se uplatnit v menší, rychle rostoucí společnosti? Anglicky umíte stejně dobře jako česky? Aktuálně obsazujeme pozici INŽENÝR KVALITY
Grafton Recruitment s.r.o. Česká Lípa, Plný úvazek, Inzerováno včera