Programátor CNC - frézař

Pracovní místo ( Programátor CNC - frézař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Na této pozici budete mít neomezené příležitosti v úspěšné výrobní společnosti jako CNC Frézař/Frézař. Kvalitně odvedenou práci umíme ocenit!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

PROGRAMÁTOR Místo výkonu práce: Bendlova 2237, Česká Lípa Požadované znalosti: - programování na platformě ASP.net, uvítáme znalost MS SQL - anglický jazyk - na úrovni čtení anglické softwarové dokumentace Nabízíme: - přátelské prostředí - stabilní zaměstnání - ...
STARLIT, s. r. o. Česká Lípa, Inzerováno před 3 dny

PROGRAMÁTOR PLC Náplň práce: - Programování strojních celků určených pro automatizaci procesů - Využívání systému PLC Siemens, CCDESYS - Oživení stroje, testování - Tvorba programu PLC Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání - Praxe v programování strojů určených pro ...
machine building s.r.o. Liberec, Inzerováno před 3 dny

PROGRAMÁTOR SW APLIKACÍ Náplň práce: - Programování NET, MySQL - aplikací a databází - Testování vytvořených aplikací - Péče o bezpečnost elektrických zařízení Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání - Praxe v programování NET, My SQL - min 3 roky - Znalost bezpečnosti elektrických ...