AUDITOR KVALITY | Metodik pro Quality Management System

Pracovní místo ( AUDITOR KVALITY | Metodik pro Quality Management System ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte praxi v kvalitě ve výrobní společnosti? Orientujete se v systému QMS? Právě Vám nabízíme možnosti profesního uplatnění na pozici AUDITOR KVALITY | METODIK QMS Jaká je náplň práce?

Mohly by Vás zajímat obory:

Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Technik dodavatelské kvality Máte zkušenosti s kvalitou v automotive? Měřící nástroje pro Vás jsou něco jako prodloužená ruka? Chcete se v této oblasti i nadále realizovat? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Hledáme kolegu na pozici "Technik dodavatelské kvality"! ...
Grafton Recruitment s.r.o. Hrádek nad Nisou, Plný úvazek, Inzerováno včera

Inženýr zákaznické kvality Jednání s dodavateli pro Vás není cizí? Máte zkušenosti s kvalitou v oblasti automotive? Říkají Vám něco nástroje kvality a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Zní Vaše odpověď na všechny tyto otázky ano? Pak neváhejte a napište nám. ...
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno včera

Inspektor kvality Máte zkušenosti s kontrolou výrobků ve výrobní společnosti? Měřidla jsou pro Vás jako prodloužená paže? Chcete se v oblasti kvality i nadále realizovat? ANO? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Hledáme posilu na pozici "Inspektor kvality ve ...