HR Leader - 50.000 CZK

  • Liberec

Pracovní místo ( HR Leader - 50.000 CZK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte alespoň tříletou zkušenost na pozici HR Specialisty, business partnera a hledáte kariérní posun? Nabízíme zaměstnání v moderním prostředí menší výrobní společnosti do 500 zaměstnanců s fungujícími zavedenými procesy a stabilní personální strukturou.

Hledáme kandidáta na pozici HR Leadera!

Co budete mít na starost:

* Řízení a realizaci projektů v oblasti HR
* Zasahování do personální politiky společnosti (společnost do 500 zaměstnanců)
* Implementace nových procesů v rámci útvaru HR
* Starost o rozvoj, motivaci a vzdělávání zaměstnanců
* Spoluúčast o bezproblémový chod HR oddělení, vedení týmu lidí, delegování úkolů
* Komunikace s manažery jednotlivých oddělení, specifikace personálních požadavků, efektivní nábor a výběr nových zaměstnanců
* Komunikace napříč zahraničními pobočkami společnosti
* Kontrolu dodržování tréningového (školícího) plánu zaměstnanců
* Dohled nad zachováním, popř. zvyšováním kvality HR procesů
* Operativní řešení případných problémů (sociální oblast, HR, bezpečnost práce apod.)