VEDOUCÍ | PROCESNÍ KVALITA

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ | PROCESNÍ KVALITA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FMEA, CP, MSA, 8D, SPC, Cp, Cpk, PPAP, APQP... Není to pro Vás jen změt písmenek, ale víte, o co se jedná? Máte bohaté zkušenosti ve výrobní společnosti a disponujete znalostmi materiálů, systémů jakosti a metod pro zajištění kvality produktu? Pokud k tomu mluvíte anglicky stejně dobře jako česky, přihlašte se nám!

Na pozici

bude Vaší náplní práce:
* definování cíle kvality a opatření, která jsou ve shodě se strategiemi skupiny a CoC pro oblast procesní kvality
* plánování kvality / bezpečnosti výrobku a koordinování všech činností vedoucích k zavedení nových produktů do sériové výroby dle standardu APQP a procedur společnosti
* koordinace a schvalování vzorkového řízení (PPAP obrobků a přístrojů)
* zajištění kvality / bezpečnosti výrobků v sériové výrobě - plánování a koordinace tvorby procesní FMEA a kontrolních plánů, aktualizace C/C a S/C v dokumentaci kvality, uplatnění SPC
* plánování a koordinace provádění výrobkových auditů, jejich hodnocení a opatření k nápravě
* koordinace, podpora a zajištění důkladné analýzy základních příčin problémů týkajících se kvality a bezpečnosti výrobků (zákaznické reklamace, vnitřní FTF/RQ, odmítnuté zboží dodavatelů, analýza místních rizik)
* metodické řízení mezioperačních kontrol a konečné kontroly, zavádění CSR pro vlastní výrobky
* organizace školení v oblasti kvality a bezpečnosti výrobků
* vypracovávání statistik, analýz a reportů kvalitativních ukazatelů (KPI) procesů výroby a montáže a následné posuzování výsledků
* vedení a koordinac