VZV skladník - Mladá Boleslav

Pracovní místo ( VZV skladník - Mladá Boleslav ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte platný VZV průkaz a hledáte zaměstnání v Mladé Boleslavi? Nabíráme VZV skladníky do nepřetržitého provozu.

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

Skladník manipulant/řidič VZV - nástup IHNED Hledáme šikovné spolupracovníky
Grafton Recruitment s.r.o. Kolín, Plný úvazek, Inzerováno včera

SKLADNÍK Požadavky: vyučení v oboru voda, topení, plyn vítáno, oprávnění na VZV výhodou, ale není podmínkou, fyzická zdatnost Výhody: stravenky v hodnotě 100,- Kč, pracovní doba 7.30 - 16.00 hod., 5 týdnů dovolené Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit ...
GEOS AGT s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

SKLADNÍK Požadavky: přehled v sanitární technice výhodou, fyzická zdatnost Výhody: stravenky v hodnotě 100,- Kč, pracovní doba 7.30 - 16.00 hod., 5 týdnů dovolené Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit předem telefonicky Volné místo skladník pro lokalitu ...