Grafton Recruitment s.r.o. VÝROBNÍ ZÁMEČNÍK - 25 - 30 000/měs i více

VÝROBNÍ ZÁMEČNÍK - 25 - 30 000/měs i více

Pracovní náplň
Do největší brusírny ve střední Evropě (v OTROKOVICÍCH prům zona) hledáme nové kolegy a spolupracovníky na pozici PROVOZNÍHO ZÁMEČNÍKA.

Náplň práce:
- obsluha strojních pil (strojní řezání broušených polotovarů)
- jehlení a rovnání dílů pomocí hydraulických stolů
- dělení materiálu

Práci zaučíme - není to nic těžkého.

Požadavky
- manuální zručnost a schopnost samostatné práce
- zodpovědnost za svou práci
- dobrá fyzická zdatnost

Nabízíme
- 13.plat
- 25 dní dovolené
- stravenky SYAS (EXIT Group) v hodnotě 105 Kč/den
- pracovní oděvy včetně praní a obuv

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VÝROBNÍ ZÁMEČNÍK - 25 - 30 000/měs i více

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 25000 - 30000 CZK
Lokalita: Zlínský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.