OBSLUHA KARUSELU - 28 - 30 000

Pracovní místo ( OBSLUHA KARUSELU - 28 - 30 000 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme pracovní pozici obsluhy KARUSELU.
Jedná se o práci ve Zlíně v režimu 7,5h/den

Náplň práce:

* obsluha karuselu
* obrábí větší plastové kusy autodílců
* výměna nástrojů, hotových kusů, čištění

Další volná místa

Číšník - servírka Místo výkonu práce: nám. K. Šternberka 238, Radnice Náplň práce: obsluha v restauraci Požadujeme: základní vzdělání, zaškolíme Nabízíme: možnost ubytování Kontakt telefonicky (8:00-20:00) nebo e-mailem: Lukáš Petr, tel.: 603 863 636, e-mail: ...
MANTO logistic s.r.o. Radnice, Inzerováno včera

Obsluha CNC stříhacího a pokládacího stroje Místo výkonu práce: Sibiřská 1495, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 h. Náplň práce: přijmeme pracovníka/pracovnici na pozici obsluha CNC plnoautomatického stříhacího a pokládacího stroje se zkušenostmi a ...
CIMA Aš s.r.o. Aš, Inzerováno včera

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA ČÍŠNÍK / SERVÍRKA Do svého týmu hledáme obsluhu do hotelové restaurace, provoz se netýká snídaní. Směnnost tzv. krátký a dlouhý týden. Náplň práce spočívá v obsluze hostů, přípravě prostor a cateringu na společenské akce a svatby. Cizinec musí ...
ENIMA PRO, a.s. Most, Inzerováno před 2 dny