Samostatná účetní - ZLÍN

Pracovní místo ( Samostatná účetní - ZLÍN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Baví Vás účetnictví a rádi by jste pracovali pro stabilní výrobní společnost? Pro našeho klienta - společnost sídlící ve Zlíně - hledáme kolegyni/kolegu, která/ý se bude věnovat především vnitropodnikovému účetnictví.

Další volná místa

Finanční Controller/ka místo výkonu práce: Minice 60, Žatec Náplň práce: -zpracování reportingu a analýza výsledků společnosti -spolupráce na sestavování plánů a výhledů -nastavování skladových cen, revize kalkulací -kontrola automatického účtování výrobního ...
Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. Velemyšleves, Inzerováno včera

ÚČETNÍ Kontakt: Nováková Helena Ing., e-mail: helena.novakova@windsor-carlsbad.cz Nabízíme práci účetní. Podnikové stravování. Volné místo účetní pro lokalitu Karlovy Vary.
Windsor Spa Hotel s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno včera

administrativně - obchodní pracovník místo výkonu práce: Úherce 1 Požadujeme AJ slovem a písmem na úrovni umožňující plynulou pracovní činnost, pečlivost a důslednost, dobré komunikační schopnosti, zkušenosti z obdobné pozice výhodou. Náplň práce- dohled na celý proces zakázky, úzká ...
BIOPREPARÁTY, spol. s r.o. Úherce, Inzerováno před 2 dny