Grafton Recruitment s.r.o. Technical project leader

Technical project leader

Pracovní náplň
Pro úspěšnou mezinárodní společnost na vsetínsku hledáme kandidáta na pozici Technického vedoucího projektů.

Co vás u nás čeká:

- komunikace se zákazníky
- řešení jejich technických požadavků
- spolupráce s kolegy z obchodního oddělení
- příprava cenových nabídek, kalkulací nákladů
- částečně i projektový management

Požadavky
- technické vzdělání nebo 5 let praxe na technické pozici
- zkušenosti z oblasti prodeje
- pokročilá znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka je výhodou
- zkušenosti z výroby plastů nebo strojírenství
- komunikativní člověk a týmový hráč

Nabízíme
- 13. plat
- mezinárodní společnost i tým
- kanceláře v centru Vsetína
- příspěvek na stravné

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Technical project leader

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Lokalita: Zlínský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.