Grafton Recruitment s.r.o. VÝROBNÍ LISAŘ - OTROKOVICE 22 000 - 24 000Kč

VÝROBNÍ LISAŘ - OTROKOVICE 22 000 - 24 000Kč

Pracovní náplň
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti v OTROKOVICÍCH. Nabízíme hned několik pracovních pozic na výběr.

- jedná se o práci ve 3 směnném provozu
- dělá se jen pondělí až pátek v 7,5h směnách
- práce je vhodná pro ženy i muže
- práce v sedě možná
- jedná se o výrobu pryžových válců,filtrů, tlumících součástek, membrán apod.

Požadavky
- dobrý zdravotní stav
- základní manuální zručnost

Nabízíme
- fixní mzda 18 000Kč
- měsíční prémie 3000 - 5000,-Kč
- dotované stravné
- doplňkové občerstvení na výrobních halách v podobě automatů a teplé kávy
- doprava v rámci MHD (zastávka 10min od pracoviště)

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VÝROBNÍ LISAŘ - OTROKOVICE 22 000 - 24 000Kč

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Plat 22000 - 24000 CZK
Lokalita: Zlínský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.