Grafton Recruitment s.r.o. CNC SEŘIZOVAČ (do 220kč/hod) - Vedoucí dílny

CNC SEŘIZOVAČ (do 220kč/hod) - Vedoucí dílny

Pracovní náplň
Máte zájem se stát VEDOUCÍM CNC DÍLNY?
Máte více jak praktické zkušenosti se seřizováním CNC fréz v IS FANUC nebo HEIDENHAIN?
Rádi byste práci v centru ZLÍNA?
Po zapracování a prokázání daných dovednosti plat v rozmezí 200 - 220 Kč (+ prémie za vedení)

CO BY BYLO VAŠÍ NÁPLNÍ?
- obsluha a seřízení CNC (tj. nastavení nulových bodů, korekcí , měření na 3D atp.)
- typy strojů (5-ti osé frézky Mikron a Fanuc Robodrill se zakladačem)
- jedná se o kusovou výrobu (je potřeba si umět daný kus vyměnit, nastavit , odladit)

Možnost se stát po zapracování Vedoucím dílny 6 oeprátorů/seřizovačů.
Zpočátku (ve zkušební době) 4 směnný provoz - v případě výborných výsledků přechod na 2 směnný.

Požadavky
- SPŠ technického zaměření
- zkušenosti s CNC Frézou a jejím seřízením
- znalost programu

Nabízíme
- podíl na zisku společnosti / roční bonus
- 25 dní dovolené

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CNC SEŘIZOVAČ (do 220kč/hod) - Vedoucí dílny

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 150 - 220 CZK
Lokalita: Zlínský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.