CNC SEŘIZOVAČ (do 220kč/hod) - Vedoucí dílny

Pracovní místo ( CNC SEŘIZOVAČ (do 220kč/hod) - Vedoucí dílny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem se stát VEDOUCÍM CNC DÍLNY?
Máte více jak praktické zkušenosti se seřizováním CNC fréz v IS FANUC nebo HEIDENHAIN?
Rádi byste práci v centru ZLÍNA?
Po zapracování a prokázání daných dovednosti plat v rozmezí 200 - 220 Kč (+ prémie za vedení)

CO BY BYLO VAŠÍ NÁPLNÍ?
- obsluha a ...

Další volná místa

MECHANIKEM HNED PO ŠKOLE! Chcete změnu nebo přemýšlíte, kam jít po škole? Přední zaměstnavatel v litoměřickém okrese otevírá pozice do výroby! Vaše náplň práce bude hlavně obsluha a drobné seřizování strojů a spolupráce na plnění výrobního plánu.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SEŘIZOVAČ/NÁSTROJAŘ v ŽEBRÁKU, 30 000 Kč/měs. Jste manuálně zručný, nevadí Vám práce ve třísměnném provozu a máte zkušenosti se seřizováním strojů? Zašlete nám svůj životopis a staňtě se součástí společnosti působící v automobilovém průmyslu! Vaší náplní práce bude zajišťování ...

ELEKTROMONTÁŽNÍK ELEKTROMONTÁŽNÍK Kontakt: p. Ing. Karel Pintr, tel.: 604 338 192 (od 7:00 do 15:30h), e-mail: office@rail-electronics.cz Elektromontážník s vyhláškou č. 50 pro montáž elektrického zařízení v závodu a pro zaučení případné seřizovací a servisní ...
RAIL ELECTRONICS CZ s.r.o. Ostrov, Inzerováno před 3 dny