OBSLUHA KARUSELU - 25 000 - 30 000

Pracovní místo ( OBSLUHA KARUSELU - 25 000 - 30 000 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme pracovní pozici obsluhy KARUSELU.
Jedná se o práci ve Zlíně v režimu 7,5h/den (2x za měsíc pracovní sobota po dohodě).

Náplň práce:

* obsluha karuselu
* obrábí větší plastové kusy autodílců
* výměna nástrojů, hotových kusů, čištění

Další volná místa

METROLOG A MATERIÁLOVÝ LABORANT| až 35 000 Kč Do nového závodu se zaměřením na strojírenství obsazujeme pozici METROLOG A MATERIÁLOVÝ LABORANT! Pozice bude obnášet každodenní práci v testovací laboratoři, kde budete: - Obsluhovat 3D měřidla - Provádět materiálové zkoušky - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

CNC OBRÁBĚČ KOVŮ, 29 000 Kč/měs. Máte zkušenost na CNC soustruhu nebo fréze? Láká Vás práce, kde můžete zúročit svoje zkušenosti a naučit se něco nového? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! NABÍZÍME SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU A PRÁCI NA 1 SMĚNĚ. Jako CNC Obráběč kovů ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Horizontkář - obsluha konvenčního stroje Způsob hlášení uchazečů: -telefonicky - pí Dana Dvořáková - 777794143, 352668296, p. Milan Chladný - 777 359 440 -e-mailem - dvorakova@rotas-strojirny.cz, chladny@rotas-strojirny.cz Upřesňující informace: Požadavky: výuční list v oboru, případně ...
ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o. Rotava, Inzerováno před 2 dny