OBSLUHA KARUSELU - 25 000 - 30 000

Pracovní místo ( OBSLUHA KARUSELU - 25 000 - 30 000 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme pracovní pozici obsluhy KARUSELU.
Jedná se o práci ve Zlíně v režimu 7,5h/den (2x za měsíc pracovní sobota po dohodě).

Náplň práce:

* obsluha karuselu
* obrábí větší plastové kusy autodílců
* výměna nástrojů, hotových kusů, čištění

Další volná místa

MECHANIKEM HNED PO ŠKOLE! Chcete změnu nebo přemýšlíte, kam jít po škole? Přední zaměstnavatel v litoměřickém okrese otevírá pozice do výroby! Vaše náplň práce bude hlavně obsluha a drobné seřizování strojů a spolupráce na plnění výrobního plánu.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PŘEDÁK ELEKTRÁRNY Uplatnění pro zodpovědné elektrikáře! Vaším úkolem bude: - zajištění plynulého a bezpečného provozu rozvoden - zajištění dodávky el. energie na distribuční rozvodny v rámci lokální distribuční soustavy - těsná spolupráce s provozním ...

Production supervisor Láká Vás podílet se na rozjezdu start-upu zahraniční společnosti ? Domluvíte se anglicky ? Máte zkušenost s výrobní technologií ? Pokud ano, Vaší zodpovědností na pozici bude: *Řízení výrobního toku z hlediska bezpečnosti, kvality a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny