MALÍŘ PRŮMYSLOVÝCH OBJEKTŮ - 38 000/měs

Pracovní místo ( MALÍŘ PRŮMYSLOVÝCH OBJEKTŮ - 38 000/měs ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
UMÍŠ MALOVAT? Máš zkušenosti s malováním pokojů, průmyslových staveb, lakovací pistolí, nebo jsi někdy dělal malíře či natěrače pokojů?
POKUD ti ti nevadí občasné turnusy, nebo i práce ve ZLÍNSKÉM regionu a umíš zacházet s malířským vercajkem?

Náplň práce:

* jedná se o natírání, malování, ...

Další volná místa

Stavební dělníci malířských a natěračských prací z: 15.02.2019 Požadavky: řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, schopnost práce ve výškách, dobrá fyzická zdatnost. Náplň práce: Výroba a aplikace barev na stavebních objektech, příprava konstrukcí a skeletů na nátěry a lakování. Kontakt: Pavel ...
AVIDUZ, spol. s r.o. Hodslavice, Inzerováno před 2 dny

malíř/ka-naterač/ka, pomocný dělník/ce Pracoviště: Hodonín-okolí. Nutný ŘP sk. B. Kontakt na tel. 776 662 699, na mail: info@malbyilcik.cz a osobně po tel. dohodě. Volné místo malíř/ka-naterač/ka, pomocný dělník/ce pro lokalitu Hodonín.
Pavel Ilčík Hodonín, Inzerováno před 2 dny

MALÍŘ - NATĚRAČ - TAPETÁŘ KO: Bernard Komárek, tel.: 604 424 189, e-mail: malirstvikt@seznam.cz. SOU v oboru, samostatnost, ŘP sk.B výhodou. Pracoviště Ostrava, Opava a okolí, nástup ihned. Volné místo malíř - natěrač - tapetář pro lokalitu Kravaře.
Bernard Komárek Kravaře, Inzerováno před 3 dny