Key user Microsoft Dynamics NAVISION

Pracovní místo ( Key user Microsoft Dynamics NAVISION ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsme výrobní společnost působící v Česku, Holandsku, Velké Británii, Indonésii. V tom co děláme jsme skvělí a chceme být ještě lepší. Rosteme, zlepšujeme se, rozšiřujeme jak výrobu, tak IT oddělení. Obsazujeme pozici ERP specialisty a pokud hledáš firmu, kde si šikovných lidí váží - rádi se s tebou ...

Další volná místa

SVÁŘEČ - ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ - ZÁMEČNÍK Zkoušky svařování ČSN EN - 287 - 135 a 136 Zaměstnanecké výhody: doprava do práce HLÁSIT SE: Sivický Vladimír, tel.: 721474666, e-mail: sidamont@sidamont.cz, osobně na adrese Saběnice 33 Po - Pá 8:00 - 9:00hod., nebo po telefonické ...
SIDA mont s.r.o. Havraň, Inzerováno před 3 dny

operátor výroby Místo výkonu práce: Úherce (okres Plzeň - sever) nabízíme ubytování Volné místo operátor výroby pro lokalitu Úherce.
Ascari s.r.o. Úherce, Inzerováno před 3 dny

Kuchař/ka Místo výkonu práce: Západní 1, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 9:30-21:30 h. Požadujeme: nutná znalost vietnamské kuchyně, znalost vietnamštiny výhodou. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem. Volné místo ...
Thanh Binh Nguyen Aš, Inzerováno před 3 dny