Key user Microsoft Dynamics NAVISION

Pracovní místo ( Key user Microsoft Dynamics NAVISION ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsme výrobní společnost působící v Česku, Holandsku, Velké Británii, Indonésii. V tom co děláme jsme skvělí a chceme být ještě lepší. Rosteme, zlepšujeme se, rozšiřujeme jak výrobu, tak IT oddělení. Obsazujeme pozici ERP specialisty a pokud hledáš firmu, kde si šikovných lidí váží - rádi se s tebou ...

Další volná místa

Kuchař/ka Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 776130309. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Křivoklát.
Ivana Císařová Křivoklát, Inzerováno včera

Zedník Výkon práce celá ČR. Odvoz na místo výkonu práce zajištěn. Pracovní doba od 7:00 hod. do 15:30 hod. Požadavky: manuální zručnost, samostatnost, chuť učit se novým věcem. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 792221170 nebo e-mailem ...
Josef Telvák Rakovník, Inzerováno včera

INSTALATÉR INSTALATÉR - mzda se odvíjí od délky praxe a kvalifikace - podmínkou je svářečský průkaz pro svařování oceli a ŘP sk. B, výhodou svářečský průkaz plastového potrubí (PPr) - lze mít praxi jako zámečník, topenář, plynař - místo výkonu je dle zakázek, ...
TOPSERVIS Novák s.r.o. Most, Inzerováno včera