Grafton Recruitment s.r.o. VEDOUCÍ POBOČKY/ LOGISTIKA

VEDOUCÍ POBOČKY/ LOGISTIKA

Pracovní náplň
Máte praxi v oblasti administrativy nebo logistiky?
Domluvíte se anglicky a hledáte nové pracovní uplatnění?
Pak je zde pracovní nabídka právě pro Vás.

Pro pobočku mezinárodní společnosti ve Valašském Meziříčí hledáme pracovníka/ci na pozici VEDOUCÍ POBOČKY LOGISTIKY.

Vaší náplní práce bude organizace a optimalizace dopravy,vystavování dodacích listů a příprava přepravní dokumentace pro řidiče. Budete komunikovat se zákazníky, zpracovávat objednávky a faktury. Zkrátka čeká Vás akční různorodá práce, kde budete mít prostor uplatnit organizační schopnosti a logické myšlení.

Požadavky
* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe v oblasti logistiky nebo administrativy
* Organizační schopnosti a logické myšlení
* Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
* Komunikativnost
* Pokročilá znalost MS Office
* Komunikativní znalost AJ (úroveň B1)

Nabízíme
* Flexibilní pracovní doba
* Notebook, telefon
* Zaškolení a podpora vzdělávání
* Příjemné pracovní prostředí

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VEDOUCÍ POBOČKY/ LOGISTIKA

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 27000 - 30000 CZK
Lokalita: Zlínský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.