Grafton Recruitment s.r.o. QUALITY ENGINEER/AUTOMOTIVE

QUALITY ENGINEER/AUTOMOTIVE

Pracovní náplň
Pro společnost působící v oblasti automotive, hledáme pracovníka na pozici INŽERNÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY. Máte praxi v oblasti kvality a chcete se dále rozvíjet při práci na mezinárodních projektech?
Pokud ANO, zašlete nám Váš životopis.

Vaší náplní práce bude:
* práce na projektech a dohled nad zajištěním zákaznické kvality
* APQP
* řešení neshod se zákazníky
* podílení se na mezinárodních projektech
* zpracovává plán zkoušek výrobků dle požadavků zákazníka

Požadavky
* SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického směru nebo se zaměřením na kvalitu/jakost)
* praxe v oblasti kvality alespoň 2 roky
* pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka
* znalost ISO norem
* znalost PAPP, SPC, FMEA a 8D reportu
* ochota pracovat na mezinárodních projektech

Nabízíme
- odpovídající finanční hodnocení
- možnost dalšího profesního a jazykového vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- další zaměstnanecké benefity

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: QUALITY ENGINEER/AUTOMOTIVE

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Lokalita: Zlínský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.