ELEKTROMONTÉR - ZLÍN (1 směna 8h/den)

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR - ZLÍN (1 směna 8h/den) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Ryze česká společnost s mezinárodní působností v oblasti přístupových, docházkových a vstupenkových systémů hledá kandidáta na pozici Technik výroby.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Elektromontér Osobní kontakt je možný v pracovní dny od 8:00 - 13:00 hod. na Řepčínská č.p. 35/86, Olomouc - úsek montáže. S sebou popřípadě donést životopis! Případně bližší informace na tel. 737 288 418 - Lucie Němcová. Nástup možný ihned. Pracovní doba 6:30 - ...
ELPREMO, spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Elektromontér, technik, elektrikář, mechanik Pracoviště: Babíčkova č.p. 1123/6, Olomouc + servis prodejen v ČR. Nástup možný ihned. Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště od 8:00 - 16:30 hod. nebo telefonicky. Požadavky: ŘP sk. B, vyhláška 50 výhodou, samostatnost, spolehlivost, ...
TANI SERVIS s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Elektromontér údržby Pracoviště: Řepčínská č.p. 35/86, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou. Požadujeme: vyučení v oboru, vyhl. 50/78 Sb.§6 Nabízíme: stabilní zaměstnavatel, měsíční odměny, 1 týden dovolené navíc, stravenky. Pracovní doba 6:30 - 15:00 hod. Životopisy ...