Grafton Recruitment s.r.o. PROCESNÍ INŽENÝR S NĚMČINOU

PROCESNÍ INŽENÝR S NĚMČINOU

Referenční číslo: 10-30-271555/NP

Pracovní náplň
Máte technické vzdělání a praxi v oblasti procesního inženýrství?
Domluvíte se německy?
V tom případě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost!

Na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA budete zodpovědni za:
- technickou podporu nových projektů
- optimalizaci stávajících procesů ve výrobě
- účast na zavádění nových výrobků, návrh vhodných procesů pro nové výrobní linky
- vedení a řízení technické a procesní dokumentace atd.
- místo výkonu práce: Otrokovice

Požadavky
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- zkušenost na stejné nebo obdobné pozici ideálně v gumárenství
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- znalost práce na PC
- znalost využívání principů Lean a KAIZEN
- samostatnost
- flexibilita

Informace
Benefity:
* sick days
* příspěvek na stravování
* flexibilní pracovní doba
* výhodný mobilní tarif
* jazykové vzdělávání
* firemní akce
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PROCESNÍ INŽENÝR S NĚMČINOU

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 25000 - 35000,- Kč/měs
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Průmysl
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Polášková Anna
E-mail: a.polaskova.271555203092@graftonrecruitment.cz
Telefon: 720 748 827

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.