LAKÝRNÍK/BRUSIČ - ZLÍN (1500Kč odměna za doporučení)

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK/BRUSIČ - ZLÍN (1500Kč odměna za doporučení) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme LAKÝRNÍKA nebo šikovného BRUSIČE. Náplň práce:

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

LAKÝRNÍK A16 z:2/7/2018 a:19/11/2018 Požadujeme: - min. výuční list - praxi v lakování vysokotlakým lakovacím zařízením - mokré lakování - flexibilitu, zodpovědnost. Výhodou praxe s lakováním příhradových konstrukcí, vazačský a jeřábnický průkaz. Nabízíme ...
Motor Lučina spol. s r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno včera

Lakýrník a natěrač kovů, kovových výrobků PRACOVIŠTĚ Kroměříž - vzdělání nižší střední odborné, ŘP sk. B, ochotu se učit nové věci, manuální a fyzickou zdatnost - kontakt osobně na pracovišti ve dnech úterý/středa v čase 8:00 - 10:00 hod. (pan Černošek), příp. své písemné nabídky se ...
KRUŽÍK s.r.o. Kroměříž, Inzerováno včera

Lakýrníci, pomocníci lakovny Lakýrník obsluhuje lakovnu, jeho zařízení, seřizování, míchání barev a práce související, stříká pistolí na nezabarvené části z linky, zavěšuje materiál Výhody: ubytování, zálohy, příspěvek na dopravu Volné místo lakýrníci, pomocníci lakovny pro ...
MALEJA CZ s.r.o. Otrokovice, Inzerováno včera