LAKÝRNÍK/BRUSIČ - ZLÍN (1500Kč odměna za doporučení)

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK/BRUSIČ - ZLÍN (1500Kč odměna za doporučení) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme LAKÝRNÍKA nebo šikovného BRUSIČE. Náplň práce:

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Dělníci do výroby DĚLNÍCI DO VÝROBY Požadujeme: vyučení v technickém oboru je výhodou, ale není podmínkou, zaškolíme. Spolehlivý a zodpovědný přístup, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav. Nabízíme: zázemí stabilní zavedené firmy, zajimavé mzdové ohodnocení ...
FORM s.r.o. Střelná, Inzerováno včera

LAKÝRNÍK C04 z:11/1/2018 a:23/5/2018 Požadujeme vyučení v oboru, praxe min. 2 roky. Nabízíme zaměstnanecké výhody - benefity. Kontakt e-mailem, osobně (PO-PÁ 9-12 hod.) viz výše. Volné místo lakýrník pro lokalitu Frýdlant nad Ostravicí.
FERRCOMP, a. s. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno před 2 dny

Lakýrník Z:26.10.2017.A:23.5.2018. Místo výkonu práce Fulnek. Naše požadavky: spolehlivost, pečlivost, zkušenosti s mokrým lakováním, praxe na lakovně výhodou. Nabízíme: nadstandartní mzdové ohodnocení v závislosti na vykonané práci. Příspěvek na stravování. ...
NORDIC STEEL s.r.o. Fulnek, Inzerováno před 2 dny