LAKÝRNÍK/BRUSIČ - ZLÍN (1500Kč odměna za doporučení)

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK/BRUSIČ - ZLÍN (1500Kč odměna za doporučení) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme LAKÝRNÍKA nebo šikovného BRUSIČE. Náplň práce:

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

LAKÝRNÍK ZLÍN - 25 - 33 tis (příspěvek na UBYTKO) Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme LAKÝRNÍKA. Jedná se o modernizované pracovní prostředí s více účelovými lakovacími komponentny. Hledámé PROFÍKA ale i ZKUŠENÉHO POMOCNÍKA, který umí lakovat. Náplň práce: - lakování plastových ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

LAKÝRNÍK - Říčany Jste zkušený lakýrník a hledáte pracovní uplatnění? Pak nám zašlete Váš životopis a reagujte na pozici LAKÝRNÍKA ještě dnes! Náplň práce: * Příprava povrchu pro lakování * Broušení a opalování ploch * Čištění a odmašťování ploch * Máčení, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

AUTOLAKÝRNÍK - až 50 000 Kč/měs. Jsou auta Vaším koníčkem a máte zároveň zkušenosti s autolakýrnictvím? Tak nám neváhejte zaslat svůj životopis na pozici AUTOLAKÝRNÍKA a stát se součástí světoznámé francouzské automobilové značky! Vaší náplní bude práce na přidělených zakázkách, ...