Grafton Recruitment s.r.o. LAKÝRNÍK/BRUSIČ - ZLÍN (1500Kč odměna za doporučení)

LAKÝRNÍK/BRUSIČ - ZLÍN (1500Kč odměna za doporučení)

Referenční číslo: 10-21-271549/NP

Pracovní náplň
Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme LAKÝRNÍKA nebo šikovného BRUSIČE.

Náplň práce:

- lakování plastových dílů (dveře, nárazníky, lišty - automotive)
- vkládání materiálů do lakovacích boxů včetně obsluha lakovacích automatů
- místo výkonu: ZLÍN
- 3 směnný provoz

Požadavky
- ideálně vyučení v oboru lakýrník, případně malíř/natěrač výhodou
- zkušenost s lakováním plastů velkou výhodou
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Informace
Benefity:
* místo výkonu: Zlín
* 25 dní dovolené
* příplatek za práci o víkendu 60%
* 30% prémie za pracovní výkon
* stravenky Sodexho ve výši 90,-Kč
* po 6 měsících převod na dobu neurčitou
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na r.plsek.271549{id}@graftonrecruitment.cz s uvedením referenčního čísla pozice nebo volejte na tel.: 573 902 930

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LAKÝRNÍK/BRUSIČ - ZLÍN (1500Kč odměna za doporučení)

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 20000 - 23000,- Kč/měs
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Průmysl
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Plšek Radoslav
E-mail: Plšek Radoslav
Telefon: 573 902 930

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.