ELEKTROMONTÉR - ZLÍN (1 směna 8h/den)

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR - ZLÍN (1 směna 8h/den) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Ryze česká společnost s mezinárodní působností v oblasti přístupových, docházkových a vstupenkových systémů hledá kandidáta na pozici Technik výroby.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

ELEKTROMONTÉR A11 a:17/8/2018 Požadujeme vzdělání v oboru elektro, vyhl. 50/78 Sb. § 5 nebo 6, ŘP sk. B. Nabízíme proplácení diet a prémií při pracovních cestách. Kontakt telefonicky (8-18 hod.), e-mailem viz výše. Osobní kontakt možný po předchozí domluvě na ...
PLCom, s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

Elektromontér pevných trakčních a silnoproudých vedení Volné místo pro elektromontér pevných trakčních a silnoproudých vedení lokalitu Olomouc.
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Elektromontér pro stroje a zařízení Z:2.11.2017.A:15.8.2018. Místo výkonu práce Bílovec. Náplň práce: zkontrolujete, zapojíte a seřídíte elektrická a technologická zařízení. Budete provádět preventivní kontroly, aby vše fungovalo, jak má. Když se něco rozbije, opravite to dle ...
MASSAG, a.s. Bílovec, Inzerováno před 3 dny