ELEKTROMONTÉR - ZLÍN (1 směna 8h/den)

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR - ZLÍN (1 směna 8h/den) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Ryze česká společnost s mezinárodní působností v oblasti přístupových, docházkových a vstupenkových systémů hledá kandidáta na pozici Technik výroby.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

provozní montér (elektromontér) místo ývkonu práce: Pražská 2323 Žatec zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení smlouvy. POžadujeme platné osvědčení z vyhl. 50/78 Sb., minimálně §5, vzdělání elektrotechnického zaměření, řidičský průkaz sk. B stabilní zaměstnání se ...
MARTIA a.s. Žatec, Inzerováno včera

ELEKTROMONTÉR/KA ELEKTROMONTÉR/KA - Místo výkonu práce: Beroun (dle zakázek). Doplňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost DPP a DPČ, plný pracovní úvazek na 40 hod./za týden, zkrácený na 20 hod./za týden, pravidelná odborná ...
Elektromontáže - Vildmon, s.r.o. Beroun, Inzerováno před 4 dny

Montážník - elektrikář místo výkonu práce : Rýmařov Natažení elektro kabeláže, propojení rozvodů v rozbočných krabicích, montáž přístrojů, připojení technologií - topné systémy, větrací systémy, vrata, rolety, žaluzie aj, před dokončením domku - kompletace přístrojů, ...
RD Rýmařov s. r. o. Rýmařov, Inzerováno před 7 dny