ELEKTROMONTÉR - ZLÍN (1 směna 8h/den)

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR - ZLÍN (1 směna 8h/den) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Ryze česká společnost s mezinárodní působností v oblasti přístupových, docházkových a vstupenkových systémů hledá kandidáta na pozici Technik výroby.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Elektromontér Místo výkonu práce: Stavby společnosti GEMO OLOMOUC (Olomouc, Praha, Ostrava). Kontaktní adresa: Dlouhá č.p. 562/22, Olomouc. Požadujeme: - vyučení v oboru elektro - platná vyhláška č. 50/78 Sb. výhodou - spolehlivost a odpovědnost - praxe v ...
GEMO a.s. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

elektrikář, elektromontér Z:24.10.2018.A:14.11.2018. Místo výkonu práce Fulnek. Telefonický kontakt na výše uvedený telefon od 7:00 do 15:00 hodin. Volné místo elektrikář, elektromontér pro lokalitu Fulnek.
ELEKTRO ZEMAN s.r.o. Fulnek, Inzerováno před 3 dny

Montážní technici elektro Náplň práce: realizace a organizace montáže elektrosoustav a oživování jednoúčelových strojů a zařízení, zabezpečování servisní činnosti, samostatné vedení realizace projektů jednoúčelových strojů Požadavky: vzdělání (SO, SŠ) technického směru, ...
TEAZ s. r. o. Otrokovice, Inzerováno déle jak týden