Grafton Recruitment s.r.o. C#/.NET Developer

C#/.NET Developer

Pracovní náplň
Hledáme PROGRAMÁTORA .NET C# pro českou společnost zabývající se zákaznickými úpravami CAD produktů.

Vaší náplní práce bude:
* Vývoj software/programu pro produkt běžící na platformě Microsoft SQL a Microsoft Visio
* Programování v .NET C#
* Komunikace se zákazníkem
* Příprava dokumentace k SW

Požadavky
* Znalost programování .NET C#
* Ochota k dalšímu vzdělávání
* Znalost AJ pro potřeby komunikace se zákazníkem
* Znalost Visual Basic (popř. VBA)

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: C#/.NET Developer

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 25000 - 45000 CZK
Lokalita: Zlínský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.