Stavbyvedoucí

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici STAVBYVEDOUCÍ

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

Stavbyvedoucí Pracoviště: Olomouc - Nedvězí. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Požadavky: SŠ, VŠ stavebního směru, orientace ve stavební a technické dokumentaci staveb, samostatnost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnost řízení a ...
MS - stavby s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Provozně-technický pracovník - stavbyvedoucí Pracoviště: Holická č.p. 1099/31, Olomouc. Nástup: ihned/dohodou. Stavební firma přijme provozně-technického pracovníka na pozici stavbyvedoucí do oddělení realizace staveb. Požadujeme: - technické vzdělání stavebního zaměření SŠ, VŠ - orientace ve ...
E.PROXIMA, s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

VEDOUCÍ STAVEBNÍ ČETY Nástup ihned. Kontakt: Mgr. Žouželková Helena, tel.: 775 984 890, e-mail: helena@gamastavby.cz. Požadujeme: vyučení v oboru zedník, praxe 10 let v oboru, zdravotní způsobilost, spolehlivost a odpovědnost. Přímo podřízený stavbyvedoucímu. Nabízíme ...
GAMA stavby s.r.o. Držovice, Inzerováno před 3 dny