C# Programátor, Německo

Pracovní místo ( C# Programátor, Německo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci? Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných řešení ve vybraných oblastech informačních technologií hledá C# PROGRAMÁTORA!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

programátor cnc stroje (heidenhain) PRACOVIŠTĚ Chvalčov - tvorba programů pro cnc stroje - SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou, znalost strojírenské terminologie a technologie obrábění, znalost programu heidenhain výhodou, znalost programu CAD/CAM, samostatnost a ...
WASHINA engineering s.r.o. Chvalčov, Inzerováno včera

Programátor/ka - vývojář webových aplikací Pracoviště Zlín Tř. T. Bati - Co děláme: Interní aplikaci na správu dat, která importuje různá data od 120 dodavatelů a různými automatickými nástroji je konsoliduje, aplikace má i UI pro ruční správu dat, cílem je připravená data přes API ...
NWT a.s. Zlín, Inzerováno včera

Programátor CNC strojů Z:28.12.2016.A:17.4.2018. Místo výkonu práce: Vítkovská 391, 742 35 Odry Pracovní náplň: Programování a obsluha CNC strojů. Požadujeme: alespoň střední odborné vzdělání, čtení výkresové dokumentace strojírenského nebo technického zaměření, ...
SUM ODRY, s.r.o. Odry, Inzerováno před 2 dny