C# Programátor, Německo

Pracovní místo ( C# Programátor, Německo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci? Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných řešení ve vybraných oblastech informačních technologií hledá C# PROGRAMÁTORA!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

Web & Media a.s. Frýdek-Místek, Inzerováno před 3 dny

PROGRAMÁTOR/KA A16 a:7/12/2017 (VHODNÉ I PRO OZP) Programátor/ka JavaScript - Fronted Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - dobrá znalost programování v JavaScript (znalost jQuery, leaflet, JS framework výhodou) - dobrá znalost HTML a CSS - orientace v responsivním ...
MASTER IT Technologies, a.s. Třanovice, Inzerováno před 4 dny

PROGRAMÁTOR WPF/C#/.NET Přátelská atmosféra, spousta benefitů, to je to, co Tě čeká v této firmě.
Grafton Recruitment s.r.o. Olomouc, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny