Grafton Recruitment s.r.o. MANAŽER ZAKÁZEK

MANAŽER ZAKÁZEK

Referenční číslo: 10-13-227592/NP

Pracovní náplň
Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vás bude brát jako partnera a ne jen jako "jednoho z davu"?

Pak je toto příležitost právě pro Vás. Hledáme kolegu na pozici MANAŽER ZAKÁZEK.

Vaši hlavní odpovědností bude podílení se na přípravě nových zakázek a jejich následné řízení v rámci interních projektů. Nevyhnete se komunikaci se zákazníkem, budete dohlížet nad realizací zakázky a také jejím předání přímo u zákazníka.
To znamená, budete mít vše "pod palcem" a mít možnost ovlivnit výsledek a spokojenost zákazníka.
Na svou práci nebudete sami, budete mít k dispozici menší tým lidi (v závislosti na velikosti projektů) a k dispozici Vám rovněž budou kolegové z nákupu, logistiky, výroby a R&

Požadavky
* SŠ/VŠ technického nebo stavebního směru
* praxe v oblasti projektového managementu
* pro klientský přístup
* pokročilá znalost německého jazyka, znalost angličtiny vítána
* praxe v oblasti komunikace se zákazníkem
* schopnost čtení základní stavební technické dokumentace

Informace
Benefity:
* 5 týdnů dovolené
* 13. plat
* příspěvky na stravování
* mobil, notebook a automobil (zprvu jen pro služební cesty, ale časem i pro soukromé účely)
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v německém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MANAŽER ZAKÁZEK

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat dohodou
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Management
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura
Kontaktní osoba: Kantorova Gabriela
E-mail: Kantorova Gabriela
Telefon: (+420) 573 902 930

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.