MZDOVÁ ÚČETNÍ, 40 000 Kč

Pracovní místo ( MZDOVÁ ÚČETNÍ, 40 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti se zpracováním mezd z výrobní společnosti, zvládáte práci s docházkovými systémy a softwarem? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, nabízíme Vám příležitost pracovat na pozici MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ.

Co by Vás čekalo?

- výpočet mezd k danému termínu
- zpracování podkladů pro výplatu dávek nemocenského pojištění
- zpracování exekucí a srážek ze mzdy zaměstnanců
- zpracování ročního zúčtování záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků a daňového zvýhodnění
- plnění ohlašovací povinnosti na příslušné úřady (OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad,..)
- vystavování evidenčních listů zaměstnanců a potvrzení o výši příjmů
- příprava podkladů pro audit
- zodpovědnost za archivaci dokladů