MANAŽER ÚDRŽBY s NJ

Pracovní místo ( MANAŽER ÚDRŽBY s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
!!! Hledá se manažer údržby do výrobní zahraniční společnosti !!!

Hledáme někoho, kdo má zkušenosti na pozici manažera údržby ve výrobní společnosti se sériovou/pásovou výrobou, zkušenosti s vedením lidí, praxi v komunikaci v cizím jazyce (německy) a také technickým vzděláním pro výrobní ...

Další volná místa

HLAVNÍ ÚČETNÍ s angličtinou HLAVNÍ ÚČETNÍ s angličtinou ve výrobní společnosti Hledáme pro našeho klienta na Žatecku HLAVNÍ ÚČETNÍ Očekávat se od Vás bude: - vedení týmu finančních účetní - zodpovědnost za správné vedení účetních operací dle platné legislativy - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes

Samostatný údržbář Hledám zkušeného údržbáře, který má povědomí jak o mechanické, tak o elektrické části údržby. Čeká na Vás velmi zajímavé mzdové ohodnocení a možnost samostatně rozhodovat.

MISTR ÚDRŽBY| až 38 000 Kč Obsazujeme pro našeho klienta pozici MISTR údržby, který má praktické zkušenosti se zámečnictvím a zvládne vést menší tým zámečníků. Co se od Vás bude očekávat na pozici MISTR? - Budete organizovat práci zámečníkům - Plánování činností a ...