Grafton Recruitment s.r.o. MANAŽER ÚDRŽBY s  NJ

MANAŽER ÚDRŽBY s NJ

Pracovní náplň
!!! Hledá se manažer údržby do výrobní zahraniční společnosti !!!

Hledáme někoho, kdo má zkušenosti na pozici manažera údržby ve výrobní společnosti se sériovou/pásovou výrobou, zkušenosti s vedením lidí, praxi v komunikaci v cizím jazyce (německy) a také technickým vzděláním pro výrobní zahraniční společnosti na Plzeňsku /Tachovsku.

Náplň práce:

* vedení a podpora týmu údržby (odpovědnost za personální obsazení, organizaci)
* odpovědnost za zajištění dostupnosti výrobní technologie - organizace prediktivní údržby
* efektivní tvorba a implementace systému preventivní a autonomní údržby
* nastavení kroků ke zvyšování úrovně servisních služeb + odpovědnost za dosažení maximální dostupnosti výrobních zařízení
* koordinace externích společností v rámci údržby
* odpovědnost za modernizaci oddělení údržby z hlediska nákladů, času, kvality
* odpovědnost za dodržování bezpečnosti v oblasti výrobních zařízení (revize apod.)

Požadavky
* min. SŠ/VŠ vzdělání (elektro, technické, automatizace, mechatronika)
* německý jazyk na komunikační úrovni (zahraniční management + dodavatelé)
* zkušenosti ve výrobní společnosti se sériovou výrobou (automotive velkou výhodou)
* zkušenosti s řízením projektů v oblasti údržby
* zkušenosti s vedením pracovního týmu/skupiny
* zkušenosti s implementací nástrojů řízení kvality
* zkušenosti s koncepcí a případně zaváděním struktur (TPM, optimalizace času instalace apod.)

Nabízíme
*5 týdnů dovolené
*13. plat
* věrnostní odměny
* kvartální bonusy
* závodní stravování
* penzijní pojištění

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MANAŽER ÚDRŽBY s NJ

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Plat 70000 - 70000 CZK
Lokalita: Plzeňský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.