Grafton Recruitment s.r.o. TEST INŽENÝR 35-50 000Kč

TEST INŽENÝR 35-50 000Kč

Pracovní náplň
Rád/a přemýšlíte, jak by vše fungovalo lépe? Máte zkušenost v Automotive? Tak to jste pro nás ideálním kandidátem. Hledáme člověka, který se orientuje ve výrobě a neunikne mu žádný nedostatek ani možnost zlepšení.

A co by bylo častou náplní práce?:
- vyhledávání rizik otestovanáho vadného dílu
- spolupráce na vývoji nových testů
- specifikování daných testů pro konkrétní výrobky
- zajišťování chodu testovacích zařízení
- provádět, instalovat a ověřovat testy

Požadavky
- VŠ vzdělání technického směru
- Praxe s LEAN, KAIZEN v automotive výrobě
- Znalost elektrických schémat a elektroniky
- Velmi dobrá znalost angličtiny
- Znalost ISO 9001 nebo TS 16 949
- Vyhláška 50/78 Sb výhodou

Nabízíme
- 5 týdnů dovolené
- Roční bonusy
- Příspěvky na životní/penzijní pojištění (3-8 let 500Kč,nad 8 let 800 Kč)
- Jazykové kurzy a motivační školení
- Školení potřebná k výkonu práce
- Dotované stravování/stravenky

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TEST INŽENÝR 35-50 000Kč

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 30000 - 50000 CZK
Lokalita: Plzeňský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.