MISTR VÝROBY

Pracovní místo ( MISTR VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
* Zodpovídá za dodržování výrobní dokumentace (pracovní návodky, kusovníky, kontrolní plány a další závazné podklady)
* Zajištění vzniklého odpadu ve výrobě v souladu s platnými předpisy
* Zodpovídá za dodržování pořádku a čistoty ve výrobní hale a prostorách určených pro výrobu
*Zodpovídá za ...

Další volná místa

Mistři do výroby Místo výkonu práce: Průmyslový park 32/20, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá (6:00-14:00 h, 14:00-22:00 h, 22:00-6:00 h). Požadujeme: minimálně středoškolské ...
SCHNEEBERGER Mineralgusstechnik s.r.o. Cheb, Inzerováno před 3 dny

Technik údržby - elektrikář Hledáme technika údržby elektro! Co budete dělat? Udržovat v chodu celou výrobní halu, tzn. chod výrobních technologií: vstřikovací lisy, sušičky materiálu, dopravníky, temperační jednotky, drtičky vtoků, aj. technicky řídit mistry, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

MISTR ŘEZNÍK Kontakt: předem telefonicky či e-mailem domluvit schůzku Pracovní doba: PO - PÁ 6.30 - 15 hod Praxe ve výrobě kevabů - podmínkou. Volné místo mistr řezník pro lokalitu Hroznětín.
Turkish-company s.r.o. Hroznětín, Inzerováno před 4 dny