Grafton Recruitment s.r.o. CAD DESIGNER

CAD DESIGNER

Pracovní náplň
Sháníme konstruktéra který touží po menší rodinné firmě, dobrém technickém zázemí a vzdělávání se v oboru konstrukce. Pokud jste to vy, zašlete nám svůj životopis.

Čeká na vás:

- vývoj a konstrukce strojů, automatických linek
- spolupráce na nových projektech
- práce v 3D konstrukčních programech

Požadavky
- vzdělání v oboru strojírenství
- znalost angličtiny nebo němčiny (musíte se umět domluvit)
- znalost 3D konstrukčního programu
- 3D myšlení a představivost

Nabízíme
- dovolená 4 týdny + další dny za odpracované roky
- proplácení přesčasů, popř. vybrání v podobě dovolené
- finanční odměna za doporučení nového zaměstnance
- motivační odměny za odpracované období
- stravenky
- hlídání dětí

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CAD DESIGNER

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 40000 - 50000 CZK
Lokalita: Plzeňský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.