Grafton Recruitment s.r.o. Účetní, 28-30 000 Kč

Účetní, 28-30 000 Kč

Pracovní náplň
Je účetnictví to co Vás baví, naplňuje a milujete naprostou preciznost. Pokud ano, pojďte účtovat k nám. Budete zajišťovat průběh účetnictví ve výrobní společnosti.

Jako účetní budete mít hlavně na starosti:

- účtování faktur a dohadných položek
- účtování stravenek
- evidenci kurzů a nákladové reporty
- přípravu podkladů k uzávěrkám a auditům

Požadavky
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenosti na pozici účetní
- znalost účetních a daňových předpisů
- znalost angličtiny - denní využití

Nabízíme
- příspěvek na dojíždění 2,5 Kč/km
- 5 dní dovolené navíc
- závodní stravování
- dotované stravné
- příspěvek na jazykové vzdělávání
- společenské akce (vánoční večírky, sportovní akce)
- dárky k Vánocům, narozeninám, narození dítěte
- výkonnostní bonus
- občerstvení na pracovišti
- výhodné volání

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní, 28-30 000 Kč

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 28000 - 30000 CZK
Lokalita: Plzeňský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.