Nabíráme skladníky - až 140 Kč/hod. + dotované stravování

  • Pilsen

Pracovní místo ( Nabíráme skladníky - až 140 Kč/hod. + dotované stravování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete pracovat ve skladu?
Máte již zkušenosti se skladovou činností, obsluhou VZV a nebo je potřebujete získat?
Pak nás kontaktujte, nabíráme zkušené skladníky i úplné nováčky v oboru.

Hledáme šikovné skladníky do nového distribučního skladu na pozice:
- řidič VZV/retrucku
- skladový administrátor
- skladový manipulant/picker

Uchazečům nabízíme možnost zaškolení na pozici a proškolení na VZV zdarma.

Vaším úkolem bude:
- obsluha VZV, Retrucku, systémového zakladače (dle zařazení na pozici)
- příprava a balení materiálu
- zaskladnění, vyskladnění, nakládka, vykládka
- práce s ručním skenerem
- práce s PC (zadávání dat do PC - dle zařazení na pozici)