Administrátor reportů

Pracovní místo ( Administrátor reportů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste čerstvým absolventem? Máte rádi práci s čísly a daty? Možná právě odvětví controllingu je dobrá volba, kde začít. Budete denně komunikovat v angličtině a získávat zkušenosti. Pošlete nám svůj životopis. A co bude náplní vaší práce?

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

administrativní pracovník/ice - technické zaměření Životopis předem na e-mail: job@jvpsystem.cz Náplň práce: Komunikace s klienty, prodej stavebních produktů a materiálů. Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, péče o stávající klienty. Znalost a prezentace produktů, zpracování dotazů a ...
JVP system s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

Vedoucí útvaru IS Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika nebo automatizace, praxe na obdobné pozici 3 roky, platná vyhláška č. 50/78 Sb., min. §5, znalost angličtiny na úrovni čtení odborné dokumentace, znalosti informačních systémů: AD, DHCP, DNS, ...
PILSEN STEEL s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

Disponent těžké nákladní přepravy (FTL Disponent) Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: vipcargo@vipcargotrans.com Jazykové znalost: AJ - plynně slovem i písmem, RJ rodilý mluvčí. Pracovník musí být schopen sepisu komplexní obchodní i administrativní dokumentace v obou jazycích a to včetně ...
ViP cargotrans s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny