Grafton Recruitment s.r.o. Hlavní účetní

Hlavní účetní

Referenční číslo: 9-11-256805/NP

Pracovní náplň
Pro malou plzeňskou firmu hledám Hlavní účetní. Zajímá Vás pozice? Tak čtěte dále a přihlaste se mi.

-měsíční závěrkové operace, podíl na měsíčním reportingu pro vedení společnosti
-finanční a výrobní účetnictví, kontrola a vedení účetnictví
-zpracování podkladů pro kontrolní orgány, komunikace s auditory, daňovým poradcem a finančními úřady
-zodpovědnost za daňová přiznání a platby daní
-podílet se na účtování dokladů, investičního majetku, banky, pokladny, faktur

Požadavky
-SŠ, VŠ- ekonomického směru
-praxe na obdobné pozici (u výrobní společnosti velkou výhodou, ale není podmínkou)
-základní znalost AJ
-znalost účetnictví a daňové legislativy ČR
-znalost IFRS výhodou
-dobrá znalost MS Excel podmínkou

Informace
Benefity:
- nadprůměrné ohodnocení
- profesní vzdělávání
- jazykové kurzy zdarma
- možnost cestování
- závodní stravování (zaměstnanecký podíl 29 Kč)
- příspěvek na penzijní pojištění 900 Kč/měs (po zkušební době)
- 21% platu bonus na Vánoce/dovolenou
- týden dovolené navíc
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlavní účetní

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat dohodou
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: IT - správa systémů, hardware
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura
Kontaktní osoba: Nagyová Petra
E-mail: Nagyová Petra
Telefon: 377322272

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.