Komoditní nákupčí

Pracovní místo ( Komoditní nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti s nákupem a chcete změnit pozici? Budete se podílet na stategickém výběru dodavatelů. Pokud se domluvíte velmi dobře anglicky, ozvěte se mi!

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ ka v rychlém občerstvení VHODNÉ PRO OZP! Výdej hotových jídel včetně práce s kasou v nákupním centru Olympia Teplice. Zaměstnanecké výhody - příplatky na dopravu, firemní stravování. V případě zájmu se hlašte e-mailem. Volné místo prodavač/ ka v rychlém občerstvení pro ...
Actanola s.r.o. Teplice, Inzerováno včera

Expedient-ka cukrářských výrobků Nástup možný IHNED. Náplň práce: expedice cukrářských výrobků. Praxe v cukrářské výrobě výhodou-není podmínkou, zájemce zaučíme. Dvousměnný provoz po 8 hod. - Ranní / Odpolední Možnost nákupu výrobků za zaměstnanecké ceny V případě zájmu prosím ...
MOCCA plus s.r.o. Teplice, Inzerováno včera

Vedoucí prodejen mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz Místo výkonu práce: NC Dragoun, Dragounská 6, Cheb. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba Po-Pá 9:00-17:00hod, případně dle dohody pružná. Pro naše zavedené prodejny v nákupním centru Dragoun Cheb a Hypermarketu ...
mobilprovás s.r.o. Cheb, Inzerováno včera