Controlling / Samostatná účetní

Pracovní místo ( Controlling / Samostatná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste zkušený profesionál v oblasti financí a účetnictví a pojmy jako "implementace", "nastavení" nebo "zlepšení" Vám nejsou cizí? Máte zkušenosti z obdobné pozice a rádi byste byli součástí perspektivní společnosti?

Máme pro Vás unikátní, samostatnou roli pro mezinárodní společnost, která nyní expanduje na našem trhu!

Vaše cíle budou:

*Vedete účetnictví podniku v souladu s platnou legislativou
*Zodpovídáte za správnost účtování, za evidenci a archivaci účetních dokladů
* Kontrolujete správnost a úplnost účetních dokladů a ostatních dokumentů spojených s chodem finančního úseku
*Poskytujete informace ke zpracování podkladů pro účetní a daňové výkazy podniku
*Vykonáváte analýzy nákladů, výnosů, pohledávek a závazků závodu
*Zodpovídáte za reporting klíčových finančních indikátorů (KPIs)
*Komunikujete s externími dodavateli, odběrateli a finančními institucemi
*Připravujete rekonciliace rozvahových účtů dle SOX