Dělník ve výrobě - Liberec

  • Liberec

Pracovní místo ( Dělník ve výrobě - Liberec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- kompletace výrobků
- obsluha montážní linky
- balení výrobků
- kontrola kvality výrobků
- manuální práce
- práce u výrobní linky

Požadujeme:
- manuální zručnost
- zkušenost s prací ve výrobě
- dobrý fyzický stav
- logické uvažování
- spolehlivost
- pozitivní přístup k práci
- bydliště v Liberci a blízkém okolí!!!

Nabízíme:
- práce na HPP
- po zapracování možnost převzetí do kmenového stavu
- práce na směnný provoz
- zajímavé mzdové ohodnocení
- příplatky za směny
- dotované stravování

Kontakt:
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE SVŮJ ŽIVOTOPIS NA marketa.roslerova@adecco.com.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.
More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Informace o pozici: Lokalita: Liberecký kraj, Česká republika Ref. číslo: 45165 Typ pracovního místa: trvalé zaměstnání Zaměstnavatel: personální agentura Kontakt: E-mail: usti@adecco.cz Odpovědi