KOORDINÁTOR PROCESŮ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

  • Liberecký kraj

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR PROCESŮ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KOORDINÁTOR PROCESŮ – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
Pro našeho významného klienta,nadnárodní společnost hledáme kandidáty na pozici KOORDINÁTOR PROCESŮ – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ
- znalost nástrojů řízení jakosti – Paretova analýza, histogram, časová řada, Ishikawa- výhodou
- FMEA, QFD, DOE, Six Sigma, statistické nástroje, TPM, znalost SPC a analýzy způsobilosti - výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
- koordinace podnikových aktivit v rámci trvalého zlepšování v organizaci
- řídí aktivity v rámci Six Sigma, Delta 15
- zakládá projekty, stanovuje milníky, časový harmonogram
- reporting stavu úspor
- školení pro personál

Nabízíme:
- práce v nadnárodní společnosti
- stabilní zaměstnání
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost vzdělávání
- práce v zahraničí ( Německo)

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se dozvědět více? Proto obratem zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu katerina.lamkova@adecco.com nebo volejte na tel. 725 817 243.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html