Realitní makléř/ka - Kladno a okolí

  • Kladno

Pracovní místo ( Realitní makléř/ka - Kladno a okolí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Renomovaná finanční instituce, která je součástí největší rakouské finanční skupiny ERSTE BANK GROUP, hledá vhodné kandidáty/tky na pozici.
Realitní makléř/ka - Kladno a okolí Pracovní náplň:

zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí vč. prodeje nemovitostí z developerských projektů,
aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji/pronájmu,
vyhledávání kupujících pro portfolio nabízených nemovitostí,
vedení a zpracování databáze nemovitostí a klientů,
vedení celého obchodního případu,
komunikace s klienty,
spolupráce s bankovními poradci spádových poboček ČS,
sebevzdělávání v oboru,
spolupráce s ostatními makléři.

Požadavky:

praxe v obchodu,
profesionální vystupování,
výborné komunikační a organizační schopnosti,
zdravé sebevědomí a obchodní talent,
schopnost samostatného rozhodování i spolupráce v dynamickém týmu,
časová flexibilita,
uživatelská znalost na PC,
řidičský průkaz skupiny B,
živnostenský list.

Nabízíme:

zajímavou a zodpovědnou práci,
motivující finanční ohodnocení a možnost neomezeného výdělku,
základní zaškolení pro nováčky do realitní praxe a další pravidelná školení v Realitní akademii RSČS,
training plán do začátku za podpory manažera pobočky,
know-how aneb víme, jak na to – náš způsob práce je prověřen úspěšnou praxí,
možnost prezentace příp. zázemí vlastní pobočky RSČS v pobočkách České spořitelny.