BRNO Stavbyvedoucího – stavebního technika pro přejímky staveb

  • Brno

Pracovní místo ( BRNO Stavbyvedoucího – stavebního technika pro přejímky staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

BRNO Stavbyvedoucího – stavebního technika pro přejímky staveb hledá významná stavební společnost se sídlem v Brně zahrnující pozemní

-pracovní náplň:
-vedení stavby dle stavebního deníku
-reklamační řízení
-koordinace dělníků a subdodavatelů na stavbě
-přejímka stavebních prací včetně subdodavatelů
-kontrola dodržování BOZP
-kontrola plnění termínů uvedených v harmonogramu
-předání a převzetí díla
-příprava staveb

-požadujeme:
-SŠ/VŠ stavebního zaměření
-praxe v pozemním stavitelství
-znalost práce na PC (MS Office)
-řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
-samostatnost a pečlivost

-nabízíme:
-zázemí stabilní stavební společnosti
-zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
-motivující finanční ohodnocení
-možnost seberealizace a profesního rozvoje
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, vaše životopisy a nabídky
na e-mail:  kon-takt@kon-takt.cz nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola.
Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale informovat telefonicky.
Uchazeči, kteří nebyli vybráni budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě,
že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. Odesláním žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb.