Operátor do výroby – Brandýs nad Labem – nástup ihned

  • Brandýs nad Labem

Pracovní místo ( Operátor do výroby – Brandýs nad Labem – nástup ihned ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost ADECCO spol.s r.o.

Popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti výroby v automotive v Brandýse nad Labem (doprava MHD z Prahy a okolí) hledáme šikovné kandidáty na pozici operátora do výroby -
operátor výrobního robota

Náplň práce:
- obsluha výrobních svářecích robotů
- příprava materiálu ke strojům a k dalšímu zpracování
- čtení a práce dle výkresové dokumentace.
- kontrola svařovacího procesu, vstupního materiálu a hotových výrobků ve shodě s technologickou dokumentací
- dodržování pracovních a kontrolních postupů

Požadujeme:
- alespoň základní znalost a zkušenost s prací na výrobních strojích
- znalost čtení výkresové dokumentace, práce s výkresovou dokumentací
- SOU/SŠ vzdělání
- práce ve třísměnném provozu
- znalost českého jazyka slovem i písmem
- vlastní ubytování (UBYTOVÁNÍ NEPOSKYTUJEME!!!)

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- výkonnostní bonus
 - 13. plat
 - stravenky
- levné závodní stravování
- nástup ihned nebo dle dohody
- spojení autobusy MHD z Prahy - Černého Mostu nebo z Let
V případě zájmu o tuto pozici, zašlete, prosím, svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozváním na pohovor.