PERSONÁLNÍ KONZULTANT JUNIOR

  • Liberec

Pracovní místo ( PERSONÁLNÍ KONZULTANT JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Hofmann Wizard, s.r.o. hledá:

Popis pracovní pozice
V rámci projektu odborné praxe pro mladé do 30 let v Libereckém kraji hledáme vhodné uchazeče na oddělení Recruitment do personální agentury.
POŽADUJEME
Evidence na ÚP
Věk do 30 let
Bez pracovních zkušeností nebo s pracovními zkušenostmi v souhrnné délce max. 2 roky po ukončení přípravy na budoucí povolání (včetně DPČ)
Dále:
SŠ/VŠ vzdělání (VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou)
Dobrá uživatelská znalost práce na PC
Perfektní orientace na internetu (databáze, sociální sítě)
Schopnost samostatné práce, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup
Schopnost rychle a pružně reagovat na zadané úkoly
Kreativní myšlení, inovativnost v hledání vhodných řešení
Kvalitní komunikační dovednosti
ŘP sk. B
NÁPLŇ PRÁCE
Vyhledávání kontaktů na vhodné uchazeče pro poptávané pracovní pozice v databázích a na sociálních sítích
Intenzivní práce s internetovými vyhledávači, databázemi, sociálními sítěmi
Zpracování příslušné administrativy (zadávání uchazečů do interní databáze, inzerce pozic atd.)
Práce s interními systémy a aplikacemi
Spoluúčast při náboru vhodných uchazečů
Komunikace s klienty
NABÍZÍME
Kvalitní zaškolení
Příjemné pracovní prostředí
Nástup možný ihned
Smlouva na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení
Pracovní doba 8:00 - 17:00
Pracoviště v centru Liberce