BRNO Stavbyvedoucí, stavební techniky

  • Brno

Pracovní místo ( BRNO Stavbyvedoucí, stavební techniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KON-TAKT, spol. s r.o. PERSONÁLNÍ MANAGEMENT je personální a vzdělávací agentura. Zajišťujeme komplexní výběry TOP managementu, THP a kvalifikovaných D profesí.
5743;  5743; BRNO Stavbyvedoucí, stavební techniky
5743; BRNO Stavbyvedoucí, stavební techniky hledá brněnská stavební společnost pro zakázky a stavební výrobu v okolí Brna

-náplň práce:
-práce stavbyvedoucího, stavebního technika pozemních staveb

-požadujeme:
-SŠ/VŠ stavební
-praxe ve stavební výrobě nejlépe pozemní stavby a obecní infrastruktura
-dobré organizační schopnosti
-znalost PC
-ŘP-B podmínkou

-nabízíme:
-výhodné platové ohodnocení
-zaměstnanecké výhody
-zázemí stabilní společnosti Pracovní poměr:Na plný úvazek, trvalý pracovní poměrPlat:25 000,00 - 40 000,00 Kč /měsícReferenční kód:5743;Kategorie:Stavebnictví a řemeslaDosažené vzdělání:SŠ odbornéMísto zaměstnání:Brno, Jihomoravský Kraj Česká republika Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese www.kon-takt.cz. Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, vaše životopisy a nabídky
na e-mail:  kon-takt@kon-takt.cz nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola.
Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale informovat telefonicky.
Uchazeči, kteří nebyli vybráni budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě,
že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. Odesláním žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dl