Privátní finanční poradce - Liberec

  • Liberec

Pracovní místo ( Privátní finanční poradce - Liberec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Swiss Life je více než 150 let celosvětově úspěšná a respektovaná v oblasti správy privátních a korporátních financí. Zároveň je jedinou švýcarskou finanční institucí působící v České republice. Specializujeme se na zajištění individualizových řešení finančních potřeb našich klientů. Našim posláním je přinést kvalitu a možnosti prémiového finančnictví běžné i top bonitní klientele.
Vyhledáváme vhodného kandidáta na pozici

Co Vás u nás čeká?
Aktivní vyhledání nových klientů, budování klientského kmene
Rozvoj a udržování vztahů s klienty, servisní činnost
Identifikace potřeb a priorit zákazníka, příprava individuální nabídky a její následná prezentace s cílem prodeje řešení klientovi
Aktivní sebevzdělávání prostřednictvím firmou zajištěných seminářů a školení
Pravidelný reporting, související administrativa
Co očekáváme my od Vás?
Komunikativní a obchodně orientovanou osobnost
Prezentační dovednosti, proklientské zaměření
Ochotu učit se novým postupům
Předchozí působení na obchodní pozici výhodou
Schopnost samostatné činnosti, spolehlivost
Tah na branku
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Co Vám nabízíme?
Být součástí obchodního týmu renomované švýcarské společnosti
Možnost reprezentovat prestižní obchodní značku
Klientský trh bez relevantní konkurence v cílovém segmentu
Atraktivní pracovní prostředí a kolegiální vztahy
Zázemí, stabilitu a jistotu nadnárodní společnosti
Nadstandardní příjmy významně oceňující objem a kvalitu odvedené práce
Vyspělou firemní kulturu
Dynam