Řidič nákladní cisternové dopravy

Pracovní místo ( Řidič nákladní cisternové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, českou společnost specializující se na cisternovou přepravu paliv pro čerpací stanice hledáme vhodného kandidáta na pozici Řidič nákladní cisternové dopravy.

Požadujeme:
- Řidičský průkaz C+E
- Platné osvědčení profesní způsobilosti
- Čistý trestní rejstřík
- Praxi v řízení nákladních vozidel nad 12 tun min.3 roky
- Digitální kartu do tachografu
- Platná ADR
- Praxi s řízením cisterny výhodou

Nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr
- zázemí stabilní společnosti – více než 22 let na trhu
- Dobré platové ohodnocení – 25-35 tis. (dle výkonu)
- Místo pracovitě –Středočeský kraj nebo Jihočeský kraj

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Doplňující informace:

Typ pracovního místa: Na plný úvazek, trvalý pracovní poměr
Lokalita: Více lokalit
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. |