Praca idealna dla mężczyzn! Darmowe zakwaterowanie o wysokim standardzie!

Pracovní místo ( Praca idealna dla mężczyzn! Darmowe zakwaterowanie o wysokim standardzie! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Szukasz ciekawej pracy w Czechach, gdzie tempo swojej pracy ustalasz Ty?
Interesuje Cię miła atmosfera w pracy z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę?
Chcesz pracować w typowo męskim środowisku pracy, gdzie możesz znaleźć dobrych kolegów?
Jeżeli powyższe warunki są zgodne z Twoimi oczekiwaniami, czytaj dalej!

Co uważamy za wysoki standard zakwaterowania?
- całkowicie darmowe zakwaterowanie w nowo wyremontowanym pensjonacie znajdującym się tylko 2,5 km od zakładu pracy!
- nowo wyremontowane pokoje 2 osobowe z własną łazienką.

Wyposażenie:
TV w każdym pokoju, lodówka w większości pokoi, darmowe Wi-Fi w całym pensjonacie, darmowe korzystanie z pralki, wentylowana i ogrzewana szafka na buty, automat z ciepłymi oraz zimnymi napojami, automat z jedzeniem, wspólna zewnętrzna pergola, wspólny wewnętrzny salon z TV, w pełni wyposażona kuchnia na piętrze gdzie znajdują się pokoje.

Usługi w pensjonacie:
Darmowy parking przy pensjonacie, regularne sprzątanie pokojów, co tydzień wymiana ręczników, co 2 tygodnie wymiana pościeli.

Co jeszcze mamy do zaproponowania?
- uczciwe oraz klarowne warunki pracy,
- umowę o pracę (zarówno w języku czeskim jak i polskim),
- wynagrodzenie w wysokości 2 850,00 PLN netto + 13 pensja,
- darmowy transport z PL (organizowany z Wrocławia/Wałbrzycha),
- ciepły posiłek w pracy za 4,20 PLN (dotyczy również nocnej zmiany),
- długoterminową współpracę (możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę),
- opiekę polskojęzycznego koord...