SPECIALISTA PROCESU PÁJENÍ - PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA!!!

Pracovní místo ( SPECIALISTA PROCESU PÁJENÍ - PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA!!! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Příležitost pro všechny specialisty procesu pájení! Do svých řad hledáme velmi zkušeného kandidáta, kterému zaplatíme v závislosti na jeho zkušenostech. Náplň práce specialisty procesu pájení:

* zodpovědnost za koordinaci technické činnosti výrobních linek (úseky pájení)
* operativní technická podpora výroby
* kontrola kvality procesů (zajišťování a kontrola dodržování pracovních postupů a příslušné dokumentace)
* příprava instrukcí, podílení se na proškolování týmu výroby a údržby
* aktivní spolupráce s týmem údržby a výroby